Hybrid thermofin-1Значні переваги як в оборотному охолодженні холодильних машин і компресорів, так і в кліматичній техніці та охолодженні технологічних процесів отримають користувачі, які встановлюють сучасні гібридні градирні.

 

З розробкою гібридної градирні серії THDD компанія thermofin® з Німеччини відкриває нові горизонти в галузі ефективного, економічного і компактного промислового охолодження.

Вирішальна перевага полягає в можливості охолоджувати теплоносій до температури нижчої за температуру навколишнього середовища. Виняткова охолоджувальна здатність апарату базується на взаємодії випарного охолодження з сухим охолодженням, тобто комбінації прихованого і явного теплообміну.

Гібридна градирня цієї серії працює від найнижчої температури зовнішнього повітря до температури перемикання як звичайна суха градирня. У разі якщо температура зовнішнього повітря піднімається вище так званої точки перемикання – поверхня теплообмінника зрошується водою. Шляхом випаровування води від теплоносія відводиться додаткова кількість теплоти. Коли досягається максимальний ступінь зрошування, апарат працює виключно як випарна градирня без пароутворення. Таким чином у порівнянні зі звичайними сухими охолоджувачами відбувається підвищення ефективності в 3–4 рази.

Hybrid Shema thermofin-2Ламельний теплообмінник гібридної градирні серії THDD надійно захищений від корозії спеціальним KTL-покриттям (катафорезним покриттям). Всі компоненти та частини корпусу, які перебувають в контакті з водою, виготовлені з нержавіючої сталі.

Велике значення при конструюванні апаратів надавалось зручності доступу та простоті технічного обслуговування. Через сервісні двері можна увійти всередину апарату і легко очистити від забруднень. В серії компактних гібридних градирень THDW передбачені вентилятори у відкидному виконанні для забезпечення простого доступу до внутрішнього простору.

Власна система регулювання TCS (thermofin® control system) контролює рівень води у водозбірному піддоні, якість води і стежить за вчасним видаленням солей. Швидкість обертання вентиляторів регулюється у відповідності до заданої температури і за необхідності вмикає водяний насос. В цьому випадку themofin® надає перевагу використанню особливо енергоефективних вентиляторів ЕС-технології.

Коли необхідна висока продуктивність на обмеженій площі, гібридні градирні особливо вигідні завдяки їхньому принципу роботи. В результаті регулювання продуктивності апарат може працювати дуже тихо і відповідати високим вимогам за допустимим рівнем шуму, а це ще один аргумент на користь застосування гібридної градирні.

За матеріалами компанії thermofin®

Офіційний сайт виробника: thermofin.de