ATK2012 Vrez16 травня 2012 року у рамках найбільшої на теренах СНД міжнародної виставки інженерного обладнання у галузях опалення, вентиляції, кондиціонування та водопостачання, «Аква-Терм Київ 2012» видавництвом «Нова техніка» та асоціацією «АВОК-Україна» за підтримки компанії «Прем'єр Експо» було проведено галузеву конференцію «Кліматизація будівель та споруд комерційного та промислового призначення». 

 

ATK2012 LipaВідкриваючи 10-ту ювілейну конференцію проректор Одеської державної академії холоду, президент Всеукраїнської громадської організації «АВОК-Україна» Олександр Липа дав стислий аналіз законодавчої бази та стану галузевого ринку, роботи та завдань очолюваної ним асоціації. Він відзначив важливість та перспективність цього форуму, який проводився в минулі роки в різному форматі та, незважаючи на об'єктивні труднощі становлення, довів свою життєздатність як професійний форум для спілкування вітчизняних фахівців.

 

ATK2012 ZaytsevУ своїй доповіді «Акумуляційні системи водяного опалення зі змінним гідравлічним режимом» перший віце-президент ВГО «АВОК-Україна», зав. кафедрою теплогазопостачання та вентиляції Національної академії природоохоронного та курортного будівництва (м. Сімферополь) Олег Зайцев відзначив перспективність та переваги акумуляційних систем саме для України та продемонстрував приклади впровадження цих систем зокрема у сучасних готельних комплексах. Доповідач детально розглянув проблеми, що можуть виникнути при неправильному проектуванні та впровадженні подібних систем.

 

ATK2012 KordykovЧлен президії ВГО «АВОК-Україна», керівник учбового центру Mitsubishi Electric в Україні Михайло Кордюков проінформував присутніх про зміни у будівельному законодавстві України у сфері кондиціонування повітря та порівняв законодавчі вимоги у сфері кондиціонування повітря в Україні та розвинутих європейських країнах.

 

ATK2012 DemyanenkoПредставляючи новітній продукт міжнародного концерну Swegon – моноблочний агрегат Tellus, призначений для забезпечення потреб вентиляції, кондиціонування, опалювання та гарячого водопостачання – член президії «АВОК-Україна» Євген Дем'яненко особливо відзначив серед інших переваг найвищі показники енергоефективності цього агрегату.

 

ATK2012 SystemairЗавершила конференцію презентація холодильного обладнання Systemair, яке представили продукт менеджер російського представництва компанії Євген Горєлков, керівник представництва Systemair в нашій країні Георгій Сорокін та Фредрік Андерссон, регіональний директор компанії у Росії та країнах СНД, який звернувся до учасників конференції з привітанням та найкращими побажаннями.

Захід відвідали понад 50 фахівців галузі ОВК.

 

Павло Шевченко та Олександр Полив'яний, видавництво «Нова техніка»