2014 CV T 4208-261У німецькому Нюрнберзі 16 жовтня завершила роботу відома європейська виставка з холодильного устаткування, кліматичної техніки, систем вентиляції та теплових насосів Chillventa 2014.

За інформацією виставкової компанії NuernbergMesse, цього року новинки обладнання продемонстрували 984 компанії (на 70 експонентів більше, ніж два роки тому). Кількість відвідувачів вперше перевищила 30 тис., що на 7% більше порівняно з виставкою 2012 року.

Виставка Chillventa з року в рік підтверджує статус однієї з провідних міжнародних виставкових майданчиків в області холодопостачання та кондиціонування. Цього року в її роботі взяли участь фахівці із 110 країн світу, 56% відвідувачів та 67% експонентів представляли зарубіжні компанії. Організатори із задоволенням відзначають, що ці цифри свідчать про велику значимість виставки.

З великим успіхом пройшла науково-ділова частина виставки – Chillventa Congressing, як і минулого разу, стартувала на день раніше 13 жовтня. Всього на виставці було зроблено більше 250 науково-технічних доповідей, проведені тематичні семінари та презентації.

Організатори вже оголосили строки проведення чергової виставки. Наступна 5-я Chillventa пройде у виставковому центрі Нюрнберга з 11 по13 жовтня 2016 року.