Ispolzovanie Materialov-www1. Усі авторські права на інформацію, яку публікує сайт www.novatechnika.info є власністю редакції сайту www.novatechnika.info та авторів публікацій, якщо в тексті не вказується інше.

2. Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати текстову інформацію, розміщену на сайті www.novatechnika.info, за умови гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче другого абзацу.

Безкоштовне використання фотоматериалів фотографів сайту www.novatechnika.info дозволяється за умови розміщення під ними копірайту novatechnika.info.

Для друкованих видань передрук матеріалів сайту www.novatechnika.info дозволяється на гонорарній основі та лише за письмової згоди редакції сайту.

Для телевізійних, радіо та подібних електронних ЗМІ дозволяється використовувати інформацію, розміщену на сайті www.novatechnika.info, за умови усного посилання на першоджерело.

Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших публікацій та інші способи, передбачені Законом України "Про авторське право та суміжні права".

3. Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

4. У разі порушення будь-якого пункту цих правил, редакція сайту www.novatechnika.info залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.