«Акліма» 08/12/2017

ThermoBuilding NT-wwwКомпанія «Акліма» - дистриб'ютор ряду опалювальних, кондиціонерних і вентиляційних брендів на території України - учасник програми IQ Energy, в рамках якої клієнтам пропонується не тільки встановити енергоефективний тепловий насос, або сучасну припливно-витяжну установку, але і отримати приємний бонус у вигляді компенсації частини вартості та монтажу устаткування.

На сьогоднішній день в компанії налічується 15 закінчених проектів в рамках яких були встановлені теплові насоси Mycond або Hitachi.

Зазначені клієнти «Акліма» вже отримали компенсацію за програмою IQ Energy в розмірі понад 40 тис. євро, що не може не вражати, адже всі виплати йдуть у валюті.

Програма IQ Energy є фінансовим інструментом для сприяння удосконаленням в області енергоефективності в житловому секторі України відповідно до європейських стандартів.

У проекті IQ Energy передбачена підтримка донорів і видача кредитів українськими банками. Індивідуальний позичальник може отримати компенсацію в сумі до 3000 євро. Виплата становить 35% від суми кредиту або інвестицій в енергоеффективні технології.