Daikin 11/12/2017

Daikinneemranab-w1Відомий виробник кліматичного устаткування Daikin розпочав виготовлення кондиціонерів повітря на своєму другому індійському підприємстві у місті Ніімрана, провінція Раджастан.

Новий завод вартістю $310 млн та площею 160 тис. м² вважається найбільшим в країні кондиціонерним виробництвом.
За словами представників Daikin, річна виробнича потужність підприємства дорівнюватиме 50 тис. блокам VRV, 20 тис. канальних кондиціонерів, 1 тис. чилерів тощо.

«Daikin... відданий принципам забезпечення споживачів своєї продукції кліматичними рішеннями відмінної якості. Запуск виробництва на другій фабриці в Індії наочно підтверджує це бачення та зобов'язання нашої компанії перед своїми замовниками», зазначив К. Джава, генеральний директор компанії Daikin Air Conditioning India.

Компанія Daikin Air Conditioning India підписала також меморандум про співпрацю з Університетом Manav Rachna з метою створення Центру прогресивних технологій компанії Daikin на базі університетського кампусу.

Поскаржившись на брак кваліфікованої робочої сили в кондиціонерній галузі, керівник Департаменту обслуговування, навчання та розвитку компанії Daikin India, зокрема підкреслив: «Угода має посприяти суттєвому підвищенню кваліфікації студентів та практичному знайомству з новими технологіями на кліматичному ринку...».