Coolingpost 12/12/2017

britkigali-wВелика Британія починає процес ратифікації історичного Кігальського Додатку до Монреальського Протоколу.

Разом з рештою країн Європейської Унії Велика Британія розпочала виведення з ринку гідрофторвуглеців згідно з Європейським Регламентом щодо пофлюорованих газів, що вимагає 79%-го скорочення гідрофторвуглецевих холодильних агентів на ринку ЄС у період між 2015 та 2030 роками.

Ратифікація Монреальського Протоколу має привести до додаткового скорочення у Великій Британії викидів еквівалентих близько 44 млн т CO2 – на додаток до майбутнього показника в межах норм ЄС. Рівень цього скорочення викидів вуглецю оцінюється приблизно у £1,56 млрд за витрат близько £390 млн, що є чистим виграшем для країни у сумі £1,17 млрд.

Анонсуючи це рішення у вересні, міністр з питань навколишнього середовища Майкл Гов зазначив: «Через затвердження цієї амбітної цілі, Велика Британія посідає чільну позицію у боротьбі з кліматичними змінами. Зазначена угода не тільки зменшить глобальні емісії CO2 на еквівалент близько 70 млрд т двоокису вуглецю до 2050 року, що дорівнює роботі 600 електростанцій на вугільному паливі протягом цього часу – це також суттєво посприяє збереженню нашого здоров'я та навколишнього середовища».