Coolingpost 31/01/2018

TN HP Air-air-wwwПродажі теплових насосів в Німеччині досягли рекордної позначки у 78 тис. систем в 2017 році, згідно з показниками Промислової асоціації Bundesverband Wärmepumpe (BWP).

У відповідності до останнього звіту BWP, урядові субсидії в сегменті теплових насосів та більш жорсткі вимоги до енергозбереження призвели до збільшення продажу цих систем на 17% у порівнянні з 2016 роком, що також виявився рекордним.

Теплові насоси типу повітря-повітря стали хітом продажу – 55 тис. систем, що є 20%-м підвищенням показника попереднього року.

Продаж моноблоков збільшився на 24% до позначки 31 тис. систем. Зростання теплових насосів типу спліт виявилось не таким вражаючим – на рівні 16%. Продаж грунтових теплових насосів зріс на 11% та налічує 23 тис. систем.

Теплові насоси з повітряним джерелом тепла складають більшість реалізованих теплових насосів на рівні близько 71%. Загалом у Німеччині встановлено наразі приблизно 800 тис. опалювальних теплових насосів.

Продажі систем для підготовки побутової гарячої води зросли на 8% у минулого році, що дорівнює 13,5 тис. одиницям. Всього в країні минулого року було введено в експлуатацію 91,5 тис. теплових насосів різних типів.