Daikin 06/02/2018

NT Amolea-wwwКомпанія Daikin America повідомила про нову брендову назву – Creard – холодильних агентів власного виробництва з низьким показником Потенціалу глобального потепління (GWP).

Холодоагент R407H, замінник робочої суміші R404A з низьким показником GWP виробництва компанії Daikin, стане першим продуктом під брендом Creard. На додаток до холодильних агентів, брендове ім'я Creard також використовуватиметься для піноутворюючих засобів, розчинників та пропелентів.

Не зважаючи на надходження згаданого повідомлення від американської філії Daikin, зазначену торгівельну марку було глобально зареєстровано японською материнською компанією у жовтні 2017 року.

Тестові примірники холодоагенту R407H стали також доступні американським виробникам комплектного обладнання у липні минулого року.

Холодоагент Creard R407H було занесено до листу Американської Програми екологічної політики нових альтернатив (SNAP) Агенції з охорони навколишнього середовища США (EPA) для застосування в холодильних системах на ринку роздрібної торгівлі харчовими продуктами, а саме для систем з віддаленим конденсатором, що працює в робочому діапазоні 0,3 – 5,7 холодильних тон та відводить тепло назовні з приміщень супермаркетів, торгівельних павільйонів, тощо.

R407H є холодильним агентом категорії A1 з показником GWP, що дорівнює 1495 – на 62% нижче ніж у R404A. Компанія Daikin вважає його економічною альтернативою з незначною модифікацією обладнання.

У порівняльних тестах, проведених різними університетами та виробниками обладнання, холодильний агент R407H продемонстрував, за деякою інформацією, еквівалентну до R404A ефективність на низьких температурах, покращену ефективність на середніх температурах, а також схожі до R404A показники робочого тиску.