iifiir.org 08/02/2018

plane-wВіденський аеропорт пропонує інноваційне охолоджувальне рішення VIE Cool Handling для транспортування чутливих до температури продуктів.

Аеропорт уклав угоду з австрійською автомобільною інженерною компанією для створення чотирьох нових індивідуальних рефрижераторних трейлерів, що удосконалить перевезення чутливих до температури повітряних вантажів. Кожен рефрижераторний трейлер має об'єм 22 м3 і пристосований для стандартних контейнерів, піддонів або насипного вантажу.

Кожен рефрижераторний трейлер також оснащений інтегрованим холодильним блоком, який живиться як від електромережі, так і від дизельного генератора, тобто безпечний рівень температури може бути доволі стабільним під час транспортування товарів за межами та в середині аеровокзалу навіть за екстремальних погодних умов.

Температура кожного рефрижераторного трейлера може регулюватися індивідуально, дозволяючи користувачеві відповідати міжнародним правилам та стандартам, а також відповідним чином пристосувати температуру до кожного продукту.

Продукти харчування, рослини та медичні вироби – основні продукти, чутливі до температури, які транспортуються через аеропорт Відня. Зазвичай їх потрібно зберігати за температури від +2°С до +8°С або від +15°С до +25°С.

Це нове транспортне рішення гарантує постійну обробку продуктів за температури від -20°С до +29°С не перериваючи холодильний ланцюг.