Daikin 12/02/2018

tewisc-wВідомий виробник кліматичної техніки Daikin придбав іспанське підприємство Tewis Smart Systems із штаб-квартирою у Валенсії, що є проектувальником та технічним розробником систем охолодження на CO2 для ринку роздрібної торгівлі харчовими продуктами.

Як повідомлялося раніше, компанія Daikin Europe N.V. уклала відповідну угоду минулого тижня через свою іспанську філію – Zanotti SpA.
Tewis Smart Systems є місцевим проектувальником та технічним розробником холодильних систем. Засноване у 2009 році, підприємство Tewis налічує 24 співробітників з показником продажу в 2016 році на рівні €14,2 млн. Компанія пропонує комплексні енергоощадні рішення для кліматичних та холодильних проектів.

Компанія Tewis була задіяна у цілій низці пілотних системних інсталяцій, що використовують холодильні технології з низьким показником Потенціалу глобального потепління (GWP). Протягом останніх декількох років Tewis розробив, зокрема, ряд холодильних систем на основі СО2 та має міцні стосунки з ключовими роздрібними операторами продуктів харчування в Іспанії та Португалії.
Tewis раніше користувався послугами Zanotti Smart Solutions з головним офісом також у Валенсії для виробництва холодильних систем на СО2 тощо.

Daikin розглядає зазначену угоду як наступний крок до зміцнення своїх позицій на глобальному охолоджувальному ринку. Компанія наголошує на намірах продовжувати розвиток філософії Tewis та зробити цей бренд відомим на міжнародному рівні з максимальним використанням синергії з існуючими членами Групи Daikin. Франція розглядається як одна з основних цілей ринкової експансії, де ноу-хау та досвід Tewis можуть відіграти провідну роль для подальшого зміцнення позицій Daikin у роздрібному харчовому охолоджувальному сегменті.