Coowor 26/02/2018

China balconies-w«Китайський енергетичний фонд» (EFC) та «Китайська філантропічна програма підтримки Кігальського Додатку до Монреальського Протоколу» (K-CEP) ініціювали на початку лютого спільний проект, спрямований на зменшення споживання енергії побутовими та комерційними кондиціонерними системами, що триватиме протягом 2018-2020 років.

Ініціатива K-CEP та EFC фокусуватиметься на розробці енергоефективних стандартів в Китаї наступні два роки.

Китай є найбільшим у світі виробником охолоджувального обладнання, що виготовляє понад 130 млн кондиціонерів з 70% долею світового ринку. Відповідно до повідомлень K-CEP, зменшення енергоспоживання може таким чином мати позитивний вплив на глобальне кліматичне оточення.

Кондиціювання повітря суттєво посилює попит на енергію в багатьох країнах.

«На кондиціювання повітря припадає приблизно 30% поточного та прогнозованого літнього навантаження в теплих кліматичних зонах (наприклад, у Каліфорнії, США), а також близько 40-60% від загального літнього навантаження в спекотних кліматичних зонах у столичних районах (наприклад, в Делі, Індія)», йдеться у звіті, підготовленому Екологічною Програмою ООН із захисту навколишнього середовища.

Китайський офіс K-CEP є частиною більш широкої ініціативи K-CEP та охоплює 18 фондів, що виділили $52 млн з метою допомогти країнам, що розвиваються, у переході на енергоефективне охолодження.

За словами Zou Ji, голови групи з просування відновлювальних енергетичних джерел EFC, компанія співпрацюватиме з китайськими урядовими установами, науково-дослідними інститутами та виробниками кондиціонерів з метою покращення ефективності охолодження та сприяння популяризації «зелених» продуктів, підкреслюючи прихильність Китаю до екологічно чистої економіки.

«Національна комісія з розвитку та реформ» є національною дослідницькою організацією, що проводить комплексне вивчення енергетичних питань Китаю. Комісія отримує гранти від EFC та співпрацюватиме цього року з іншими групами для відстеження місцевого використання екологічно чистих продуктів для сприяння виробництву та закупівлі зеленого обладнання.

Переклад: компанія «Ліконд»