Coolingpost 15/03/2018

COA base-wwwЄвропейську навчальну програму «Реальні альтернативи для життя» (REAL Alternatives 4 Life) розширено цілим комплектом безкоштовних, щойно оновлених електронних тренінгових матеріалів для дистанційного використання з метою підтримки руху в напрямку впровадження альтернативних холодильних агентів.

Англійську версію дев'яти навчальних модулів розроблено командою міжнародних експертів для боротьби з кліматичними змінами та підтримки швидкого переходу на альтернативні робочі суміші з низьким показником Потенціалу глобального потепління (GWP).

Проектні партнери – інструктори, університети та торгівельні асоціації з усіх країн Європейської Унії – виконали грунтовний огляд змісту існуючих навчальних матеріалів, які було розроблено у 2014 році.

Огляд призвів до появи нового навчального матеріалу з акцентом на безпеку та оцінку ризиків з метою розробки застережень під час роботи з займистими, токсичними та іншими холодильними агентами з високим робочим тиском та низьким показником GWP.

REAL Alternatives є панєвропейською навчальною ініціативою, створеною в листопаді 2013 року за фінансової підтримки освітньої програми Leonardo Life Long Європейської Унії.

Матеріали наразі охоплюють наступні тематичні розділи: введення у холодильні агенти – безпека, ефективність, надійність та позитивна практика; безпека та керування ризиками; системний дизайн з використанням альтернативних холодильних агентів; локалізація та виявлення витоків холодоагентів; обслуговування та ремонт альтернативних холодоагентних систем; реновація з застосуванням холодоагентів з низьким показником GWP; контрольний перелік юридичних обов'язків підчас роботи з холодильними агентами; вимірювання фінансового та екологічного впливу витоків; інструментарій та рекомендації для проведенні інспекцій об'єктів.

З метою підвищення професійного рівню та обізнаності у всіх країнах Європейської Унії, матеріали мають бути перекладені в найближчі місяці на додаткові 12 мов країн ЄС та підтримані безкоштовним доступом до навчального Інтернет сайту з великою кількістю інтерактивних ресурсів та посилань, що наразі проходить етап актуалізації та пропонуватиме також 13 мовних версій.