Danfoss 28/03/2018

Danfoss-refrigerant-compressor-testing-center-wУ березні представники компанії Danfoss повідомили, що планують розширити існуючу лабораторію тестування компресорів ATEX (потенційно вибухонебезпечні середовища).

Вона буде розташована у Франції та стане стратегічним об'єктом тестування займистих холодоагентів. Площа лабораторії складатиме понад 3000 м2.

Таке рішення є відповіддю на зростаюче використання легкозаймистих холодоагентів, та холодоагентів з низьким коефіцієнтом глобального потепління (GWP) у системах кондиціонування та охолодження. Це гарантує, що Danfoss зможе виконати повний комплект лабораторних випробувань з холодоагентами до класу A3, а також підтримувати клієнтів, які переходять на займисті альтернатні холодоагенти класів A2L/A3.

В новій лабораторії, яка буде у шість разів більше існуючої, планується розташувати більше 50 випробувальних стендів здатних проводити тести компресорів від 0,5 до 60 TR (холодильних тонн) та компресорних агрегатів від 0,5 до 240 TR. План включає створення тестових приміщень для проведення тестів з випробування потужності, акустичних випробувань, а також приміщення для випробувань на термін дії, надійність та витривалість.

«Все більше і більше промисловість HVAC-R спрямовується до використання займистих холодоагентів, оскільки вона прагне зменшити рівень глобального потепління та вплив на навколишнє середовище. Ми готові підтримати цей крок», – говорить Ноель Райан президент напрямку комерційних компресорів Danfoss.

«Перехід на альтернативні холодоагенти набирає швидкість, так що і ми в Danfoss прискорюємо наш власний розвиток для задоволення нового попиту. Перший відділ Danfoss для тестування спіральних компресорів DSF з проміжними нагнітаючими клапанами (IDVs) для використання з A2l холодоагентами має бути відкритий в другому кварталі 2018 року...», - додає він.