Coolingpost 03/04/2018

Sinergiya-wwwКорпорація «Альфа-Лаваль» зі штаб-квартирою у Швеції має намір продати свою компанію, яка займається бізнесом систем теплообмінників та є частиною підрозділу Greenhouse, групі NIBE.

Завершення угоди очікується в другому кварталі 2018 року. Цей теплообмінний бізнес був частиною підрозділу Greenhouse з 2016 року. Продажі в минулому році склали близько 300 млн шведських крон (29 млн євро).

«Цей бізнес дійсно покращився протягом останнього року», – сказав Том Еріксон, президент та головний виконавчий директор групи «Альфа-Лаваль». «Однак ми зробили висновок про те, що у нього буде навіть кращі можливості для розвитку в рамках власності групи NIBE. Група NIBE – це твердий гравець, який зосереджується на галузі HVAC, і системи теплообмінників стануть цінним доповненням до поточного портфеля».

«Завдяки придбанню NIBE Climate Solutions отримує високоякісний додаток до продукту з хорошими діловими можливостями на ринку теплопостачання, одночасно забезпечуючи позитивну взаємодію з напрямком теплових насосів NIBE», – говорить Гертерік Лінквіст, генеральний директор NIBE Industrier. «Варто сказати, що керівництво та працівники підприємств з опалення та охолодження продовжать свою роботу в групі NIBE».

Після передачі бізнесу систем теплообмінників до групи NIBE перейдуть близько 60 співробітників, які працюють у Швеції, Франції, Росії, Чехії, Фінляндії, Великобританії та Словаччині. Ці працівники продовжать свою роботу в групі NIBE після дати закриття угоди.

Представники «Альфа-Лаваль» заявляють, що компанія продовжуватиме розробляти та виробляти теплообмінники для ринку ОВК, включаючи ринок централізованого теплопостачання. NIBE Group залишатиметься клієнтом компанії «Альфа-Лаваль» і надалі.