Coolingpost 18/04/2018

petition R1234yf-wwwГенеральний адвокат європейського суду заявив, що Німеччина порушила європейське право, дозволивши компанії Daimler продовжувати використовувати холодильний агент R134a в системах кондиціювання повітря автомобілів.

За словами Паоло Мендоззі, адвоката Європейської юриспруденції в Люксембурзі, Федеральний автотранспортний орган Німеччини KBA мав забезпечити дотримання автовиробником Daimler Європейської директиви MAC з мобільних кондиціонерів, що забороняє використання R134a.

Висновок адвоката не є обов'язковим, але в більшості випадків судді Європейського суду дотримуються його. Вердикт очікується протягом найближчих кількох місяців.

Директива MAC передбачає, що системи кондиціонування повітря у транспортних засобах, вироблених після 1 січня 2011 року, не можуть застосовувати пофлюоровані гази з показником GWP вище 150. Це фактично забороняє використання холодильного агенту R134a, залишаючи «слабо займистий» гідрофторолефін R1234yf як єдину альтернативу.

Після проведення власних випробувань на вогнестійкість, німецький виробник автомобілів Daimler відмовився використовувати новий холодоагент з міркувань безпеки.

Наприкінці 2015 року Європейська комісія оголосила подання на Німеччину до Європейського суду за невиконання Директиви МАС та стверджує, що Німеччина порушила законодавство Європейської унії, дозволяючи компанії Daimler виводити транспортні засоби на європейський ринок, що не відповідають Директиві MAC, та не вживає запобіжних заходів.