Bitzer 19/04/2018

Heat ExBitzer розширює асортимент своєї продукції і набуває виробництво кожухотрубних теплообмінних апаратів Alfa Laval SpA, розташоване в Алонта, Північна Італія.

Контракт між Bitzer Italia і Alfa Laval SpA був підписаний 3 квітня в Мілані.

«Я радий можливості бачити кожухотрубні теплообмінники Alfa Laval в «сім'ї »Bitzer», – каже Джанні Парланті, директор з продажу та маркетингу Bitzer. – Продукти, взяті від Alfa Laval, призначені для використання в системах кондиціонування повітря і в холодильних системах, і, таким чином, асортимент продукції Bitzer буде розширено... Завдяки цьому придбанню ми розширюємо наш портфель, оскільки випарники, вироблені в Алонта, доповнюють наш існуючий асортимент продукції. Bitzer стає найбільшим в світі незалежним виробником кожухотрубних теплообмінників. Наша мета – стати лідером в цьому сегменті, пропонуючи ринку новітні рішення. Для цього ми створюємо оснащену за останнім словом техніки лабораторію з висококваліфікованим персоналом».

«Це важливий крок для Bitzer в його зусиллях щодо ефективного розвитку сегмента теплообмінного обладнання та посудин тиску», – підкреслює Джанні Парланті. – З придбанням кожухотрубних теплообмінників Alfa Laval, Bitzer отримує понад 40 років досвіду в розробці цих компонентів і, в той же час, стратегічно доповнює власну виробничу лінійку. Основні переваги Alfa Laval включають в себе досвід використання протягом десятиліть випарників з прямим кипінням, випарників затопленого типу, а також конденсаторів для застосування з прісною і морською водою потужністю до 2000 кВт. Завдяки цьому придбанню Bitzer може запропонувати своїм клієнтам високоефективні, надійні рішення, що відповідають вимогам завтрашнього дня».