Coolingpost 27/04/2018

ahrichinaoffice-wАмериканський Інститут кондиціювання повітря, опалення та охолодження (AHRI) відкрив свій перший офіс за межами Північної Америки в Китаї.

«Наша глобально визнана програма сертифікації, а також попит на стандарти AHRI, стабільно поширюються в усьому світі», заявив президент та виконавчий директор AHRI Стефан Юрек. «Це вимагає від AHRI посилення присутності в Азії з метою просування наших стандартів, спостерігати за діяльністю учасників-виробників, а також контролювати лабораторні випробування. Водночас, ми є торгівельною організацією, що запрошує учасників з усього світу, і новий офіс дозволить нам краще співпрацювати з ними».

AHRI стверджує, що новий офіс забезпечить прямий доступ до членів організації, а також стрімко зростаючу кількість учасників програми сертифікації в Азії та на Близькому Сході.

В середині квітня в урочистому відкритті офісу взяли участь понад 60 представників галузі. Окрім компаній-учасників та учасників програми сертифікації, захід об'єднав представників уряду, Китайської асоціації холодильної та кондиціонерної промисловості (CRAA) та Інституту інспекції машинобудівного виробництва (GMPI). На заході також були присутні представники декількох компаній-членів та співробітники AHRI.

Окрім штаб-квартири в Арлінгтоні (США), AHRI також підтримує офіс в Онтаріо (Канада).