Daikin 29/05/2018

daikinvietnam-wПовномасштабне виробництво кліматичної продукції розпочато на новому заводі компанії Daikin з виготовлення систем кондиціонування повітря площею 28 тис. м2 у Ханої (В'єтнам).

Розташований у передмісті в'єтнамської столиці, новий завод вартістю $72 млн є першим у В'єтнамі, що забезпечує повномасштабне виробництво кондиціонерів, а також цілу низку інших послуг, починаючи від збірки кондиціонерів до проведення технічних тренінгів та підготовки технічних фахівців.

З огляду на широкі навчальні потужності нового підприємства, завод використовуватиметься в якості бази для навчання техників, а також повністю задовольнятиме потреби місцевого ринку в кондиціонерній продукції, де попит зростає надзвичайно швидко.

Попит на кондиціонери повітря побутового призначення у В'єтнамі продовжує зростати, перетворивши країну на один з найбільш динамічно зростаючих ринків кондиціонування повітря в Азії. Daikin також розраховує на успіх своєї енергозберігаючої продукції в країні, де рахунки за електрику по відношенню до доходів громадян доволі високі.

Очікується, що до 2020 року виробництво кліматичної продукції на в'єтнамському заводі Daikin, де задіяно близько 1500 працівників, має досягти 1 млн кондиціонерів повітря побутового призначення на рік.