Coolingpost 11/06/2018

Finance-Rez 5-wwwВідомий американський виробник холодоагентів Chemours повідомив про збільшення продажів у першому кварталі на 20% і майже вдвічі чистого прибутку порівняно з 2017 роком.

Чистий продаж у першому кварталі сягнув $1,7 млрд., що на 20% більше показника попереднього кварталу – $1,4 млрд. Чистий прибуток за минулий рік дорівнював $297 млн, що на 98% більше аналогічного періоду – $150 млн.

Зростання обсягів спостерігалося у всіх трьох сегментах компанії – фторпродукція, хімічні рішення і титанові технології. "Минулорічний імпульс тривав протягом всього 2018 року",

«Ми забезпечили суттєве покращення бізнес показників компанії завдяки перевагам нашого діоксиду титану Ti-Pure, продовженню використання хладоагенту Opteon та збільшенню попиту на нашу фторполімерну продукцію», коментує Марк Вергнано, президент і виконавчий директор Chemours.

У сегменті фторпродукції, що охоплює холодоагенти, продаж за перший квартал досяг $732 млн, що на 12% більше, ніж у попередньому кварталі. Зростання продажу холодильного агенту Opteon та стабільний попит на фторполімери збільшили обсяги у порівнянні з першим кварталом минулого року.

Вергнано підтвердив також завершення придбання компанією Chemours постачальника холодоагентів ICOR International.