thermofin 26/10/2016

thermofin Produktbild-TACE-721wwwКомпанія thermofin, відома як виробник конденсаторів, випарників і сухих градирень повітряного охолодження з ламельними теплообмінниками, відтепер поповнює спектр своєї продукції випарними конденсаторами.

Зразок випарного конденсатора власного виробництва був представлений під час виставки холодильного обладнання Chillventa, яка проходила 11-13 жовтня 2016 року в місті Нюрнберг у Німеччині.

В першу чергу випарні конденсатори орієнтовані на використання в аміачних холодильних системах, де є необхідним підтримання температури конденсації на більш низькому рівні, ніж для фреонів. Новинка від thermofin викликала значний інтерес серед інженерів з різних країн світу, які відзначили, що поява такого продукту на ринку є дуже вчасною, адже якість існуючих на сьогоднішній день випарних конденсаторів інших виробників не задовольняє в повній мірі вимогам замовників, а рівень цін залишається досить високим.

У випарних конденсаторах thermofin якість і надійність, як і для всієї продукції, що виготовляється німецькою компанією, поставлена на перше місце. Вже в базовому виконанні апарати пропонуються з корпусом виготовленим з нержавіючої сталі AISI 304 і з використанням осьових ЕС-вентиляторів з плавним регулюванням частоти обертання.

Найбільш важлива частина апарату – теплообмінник виготовлений з неоребреної трубки з нержавіючої сталі AISI 316, яка характеризується високою корозійною стійкістю. Завдяки цьому допускається експлуатація без системи водопідготовки. Інтегрована система управління TCS (thermofin®controlsystem) відповідає за вчасну заміну води, додавання біоциду, контроль рівня води і управління вентиляторами.

Технічне обслуговування просте і зведене до мінімуму завдяки продуманій конструкції, з легким і швидким доступом до внутрішнього простору конденсатора без використання інструментів.